Ofis Mobilyaları
HAKKIMIZDA
BASIN ODASI
FAALİYET ALANLARIMIZ

 

 

Anka Mimarlık Markası Ve Ürünleri

Anka Mimarlık Markası Ve Ürünleri

Anka Mimarlık Firması; Oluşturulan Projelerin Çağdaş, Modern, Yaratıcı, Fonksiyonel, İyi Tasarlanmış Olması İle Birlikte Kurum Çalışanları Üstünde Verimliliği Ve Performansı Olumlu Yönde Artırdığının Bilincindedir.

Bu Temelde Anka Mimarlık Müşterisi Olan Kurumların Yada Bireylerin Talepleri Doğrultusunda Çalışma Alanlarına Ve İhtiyaçlarına Uygun Tip, Model Ve Tasarımlar Sunmaktadır.

Anka Mimarlık Kurum Yada Kişilere Uygun Tasarımlara Sunarak Müşterileri İçin Yaşanılır Mekanlar Oluşturmakta Ve Kurum Yada Kişilerin Gerekli Tüm İhtiyaçlarını Cevap Verecek Projeler Üretmektedir.

Anka Mimarlık Kendi Sektöründe Yapmış Olduğu Üretiminin Dışında Seçkin Marka Ve Modellerdeki Ürünleri Müşterilerine Teklif Ve Taahhüt Ederek, Vermiş Olduğu Taahhütlere Uyarak Gerçekleştirmekte Olup, Hatta Kafalarda Oluşmuş Beklentilerinin Üzerinde, Beklenenden Daha Olumlu Sonuçlar Elde Edebilmektedir Ve Bu Sayede Müşteri Memnuniyetini Elde Etmektedir.

Anka Mimarlık Ürünleri Müşterilerinin Yaşam Alanlarını Renklendirmek İle Birlikte Onlar İçin Rahatlık Veren, Harekete Geçiren, Performansları Yükselten, Arzu İle Gidilen Mekanların Olduğu Ve Huzur İle Yaşanan Ortamlar Hazırlamaktadır.

Anka Mimarlık Müşterisi Olan Şahıs Yada Kurumların Mevcut Değerlerine Değer Katan Yaşam Alanları Oluşturmaktadır.

Anka Mimarlık Vizyonu

Anka Mimarlık Vizyonu

Ülkemizde Kendisini Çok Geliştirmiş Bulunan Mimarlık Ürünleri Ve Uygulamaları Sektörünün Siz Değerli Müşterilerimizin De Tercih Ettiği İtibarlı, Saygınlığı Olan, Güvenilir Ve Öncü Bir Firması Olmayı Vizyon Edindik.

Yurt İçi Ve Yurt Dışı Pazarlarda Anka Mimarlık Olarak Tercih Ve Tavsiye Edilir Bir Marka Olmak, Markamızı Ve Sizler Sayesinde Oluşturduğumuz Yüksek Güvenin Değerini Korumak, Kendi Sektöründe Daima Yapılanın Daha İyisini Yapmak, Bir Öncekinden Daha İleri Olmak, Rakiplerin Takip Ettiği Firma Olmak Vizyonumuzdur.

Anka Mimarlık Kalite Politikası

Anka Mimarlık Kalite Politikası

Siz Değerli Müşterilerimizin Beklentilerine, İhtiyaçlarına, Yaşam Alanlarına Ve Ergonomisine Uygun Tasarımlar Yapmak, Yapılan Bu Tasarımların Siz Değerli Müşterilerimizin Beğenilerine Sunmak, Oluşan Yeni Eğilimler Doğrultusunda Beklentilere Uygun Projelerini Ve Tasarımlarını Gerçekleştirmek, Optimum Kalite Ve Fiyat Dengesiyle Birlikte İş Yönetimi Prensiplerimiz Doğrultusunda Ürün Kalitesini Yükselterek Müşteri Memnuniyetini Sağlamak Bizim Kalite Politikamızdır.